O gabinecie

Jesteśmy specjalistkami

dietetyki klinicznej

poznaj nas lepiej

Zespół MED-DIETA – jesteśmy specjalistkami dietetyki klinicznej. Na pierwszym miejscu stawiamy wiedzę opartą na najnowszych badaniach naukowych. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszych rozwiązań bazując na naszym doświadczeniu zawodowym.

Wychodzimy z założenia, że zalecenia dietetyczne i plany żywieniowe powinny być spersonalizowane, dostosowane do Twojego stylu życia, preferencji żywieniowych, współistniejących jednostek chorobowych, jak również w oparciu o produkty dostępne w Twoich ulubionych marketach.

Jeśli zastanawiasz się czy podjąć z nami współpracę poznaj bliżej nasz zespół.

Justyna Lewicka

Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym, dyplomowanym fitoterapeutą i specjalistą medycyny przeciwstarzeniowej.

Ukończone uczelnie:

  • licencjat w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy,
  • studia magisterskie w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.
  • studia podyplomowe z ziołolecznictwa na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
  • półroczny kurs- specjalista medycyny anty-aging w Instytucie Zielarstwa Polskiego.

Swoją wiedzę zdobyłam podczas wielogodzinnej pracy z pacjentami w gabinecie. Uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W czasie wolnym pogłębiam wiedzę czytając  specjalistyczne książki i publikacje medyczne.

W swojej praktyce wykorzystuję wiedzę akademicką jak i najnowsze doniesienia dietetyczne poparte badaniami naukowymi. Praca z ludźmi daje mi mnóstwo satysfakcji, a zwłaszcza wtedy, kiedy wspólnie osiągamy zamierzone cele.
Od kilku lat prowadzę gabinet dietetyczny MED-DIETA w Bydgoszczy. Specjalizuję się w niepłodności, chorobach autoimmunologicznych i metabolicznych.
Oprócz zamiłowania do zdrowego trybu życia uwielbiam spędzać czas w kuchni tworząc dietetyczne inspiracje kulinarne. W połączeniu z fotografią kulinarną daje mi to ogrom zabawy i relaksu. Podróże to kolejna moja pasja. Smakowanie tradycyjnych, regionalnych potraw z różnych zakątków świata wykorzystuję w tworzeniu planów żywieniowych.

Natalia Korniluk

Studia magisterskie z dietetyki ukończyłam na Collegium Medicum w Bydgoszczy.
W swojej pracy magisterskiej zajmowałam się tematem zespołu policystycznych jajników i taki też jest mój główny kierunek zainteresowań. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w różnych szkoleniach, a w swojej pracy korzystam ze sprawdzonych źródeł i badań naukowych.
Dieta nie musi być przykrym obowiązkiem, nauczę Cię jak w prosty sposób zadbać o swoje zdrowie. W wolnych chwilach lubię czytać książki historyczne, chodzić na długie spacery po lesie i grać w scrabble.

O nas

Na pierwszym miejscu stawiamy wiedzę opartą na najnowszych badaniach naukowych. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszych rozwiązań bazując na naszym doświadczeniu zawodowym.

ul. Leśna 19/61, 85-676 Bydgoszcz

666 679 789

kontakt@meddietabydgoszcz.pl

Najnowsze wpisy

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Niech te radosne dni napełnią Wasze serca nadzieją, miłością i radością. Życzymy Wam, abyście...