Nowy Rok to dla wielu osób symbol zmian, nowego początku, czystej karty. Planujemy zrzucenie zbędnych kilogramów, rozpoczęcie diety. Niestety, bardzo często zapału starcza nam na pierwszy miesiąc roku. A co dalej? Jak osiągnąć wymarzoną masę ciała na stałe? Jak zmienić nawyki żywieniowe?

Projekt „Styczniowe odchudzanie z MED-DIETA” jest dedykowany każdej osobie!

Na czym polega projekt?

Polega na wprowadzeniu trwałych zmian do naszego życia – zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej. Jesteśmy zwolenniczkami metody małych kroków, drobne zmiany też mają znaczenie. Projekt trwa 4 tygodnie – od 4.01.2021 do 31.01.2021

Każdy tydzień jest poświęcony innemu zagadnieniu:

  • Pierwszy tydzień projektu stoi pod znakiem REGULARNEGO JEDZENIA. Wytłumaczymy Ci na czym polega zdrowe odżywianie, dlaczego tak ważne jest regularne spożycie posiłków. Będziemy razem z Tobą aktywnie uczestniczyć w projekcie – przygotowywać posiłki z 2-tygodniowego planu żywieniowego i dzielić się naszymi spostrzeżeniami.

  • Drugi tydzień poświęcimy aktywności fizycznej – pokażemy Ci że każda forma aktywności fizycznej jest dobra, wytłumaczymy dlaczego tak ważne jest aby się ruszać.

  • W trzecim tygodniu skupimy się na praktycznych wskazówkach – jak kupować produkty, na co zwrócić uwagę czytając składy, jakich produktów nie kupować. Otrzymasz od nas gotowe wskazówki w jakich sklepach kupisz dobrej jakości żywność.

  • Ostatni tydzień naszego projektu to tydzień motywacji – pokażemy Ci jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe na stałe, opowiemy o zasadzie 80:20.

Pod koniec każdego tygodnia na Instagramowym profilu @meddietabydgoszcz będzie odbywał się live z podsumowaniem postępów, pytaniami od Was.

Bardzo zależy nam aby ten projekt przyniósł Wam jak najwięcej korzyści dlatego bardzo prosimy o dzielenie się z nami swoimi przemyśleniami, pytaniami- możecie pisać do nas zarówno na Instagramie jak i mailowo (meddieta,rejestracja@gmail.com).  Zachęcamy do wysyłania nam zdjęć swoich postępów, przygotowanego posiłku.  Co ważne! Projekt jest całkowicie DARMOWY!

Regulamin projektu „Styczniowe odchudzanie z MED-DIETA”

1. Czas trwania projektu od 4.01.2021 do 31.01.2021.

2. Uczestnictwo w projekcie jest darmowe.

3. Limit miejsc: 15 osób.

4. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się do 3.01.2021 do godziny 20:00 do newslettera na stronie www.meddietabydgoszcz.pl oraz odesłanie skanu podpisanego regulaminu oraz RODO na adres mailowy: meddieta.rejestracja@gmail.com

5. Uczestnik otrzymuje darmowe materiały na adres mailowy wskazany przy zapisie na newsletter:

– 03.01 wysyłka 2-tygodniowego jadłospisu (jadłospis nie jest spersonalizowany) oraz materiałów edukacyjnych

– 11.01 wysyłka materiałów edukacyjnych

– 18.01 wysyłka materiałów edukacyjnych

– 25.01 wysyłka materiałów edukacyjnych

6. Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z jednorazowego darmowego treningu online z trenerką personalną Aleksandrą Wojtyś (dokładny termin do ustalenia).

7. Uczestnik projektu udostępnia np. zdjęcia posiłków, treningu na swoim profilu na Instagramie z oznaczeniem @meddietabydgoszcz.

8. Każdy uczestnik może napisać do nas prywatną wiadomość zarówno na Instagramie jak i mailowo (meddieta.rejestracja@gmail.com) w razie jakichkolwiek pytań.

9. Po ukończeniu wyzwania uczestnikowi przysługuje możliwość skorzystania ze zniżki na pierwszą indywidualną konsultację w gabinecie MED-DIETA zarówno stacjonarnie jak i online ze zniżką 15%.