„Schudnij do lata” z MED-DIETA BYDGOSZCZ – warsztaty odchudzające

Do wakacji zostało już tylko kilka tygodni, a Ty czujesz, że chcesz schudnąć kilka dodatkowych kilogramów żeby dobrze wyglądać w stroju kąpielowym? Być może planujesz wakacyjny wyjazd i chcesz popracować trochę nad swoim wyglądem? Przez okres zimowy przybrałaś/łeś kilka kilogramów i chcesz z powrotem wrócić do swojej wagi? Dołącz do zadowolonych uczestników Styczniowego projektu! 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Cena – standardowa konsultacja z planem żywieniowym jest znacznie droższa… W cenie 170 zł uczestnik otrzymuje 4 jadłospisy:

 • z produktami odzwierzęcymi
 • fleksitariański z przewagą warzyw i owoców
 • wegański
 • mieszany

W każdym jadłospisie znajdziecie coś dla siebie, możecie dowolnie mieszać dni z poszczególnych planów.

Oprócz tego każdy uczestnik będzie miał dostęp do specjalnej grupy na platformie MS TEAMS gdzie będą organizowane cotygodniowe spotkania z dietetykiem, materiały edukacyjne dzięki, którym proces odchudzania przejdzie sprawniej.

Na czym polegają warsztaty?

Warsztaty polegają na wprowadzeniu trwałych zmian do naszego życia – zdrowego odżywiania, które pozwoli na redukcję masy ciała. Projekt trwa 4 tygodnie – od 17.05.2021 do 14.06.2021

Regulamin projektu: 

 1. Czas trwania projektu od 17.05.2021 do 14.06.2021.
 2. Uczestnictwo w warsztatach jest płatne – 170zł/osoby
 3. Limit miejsc: 15 osób. W warsztatach mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie!
 4. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się do 16.02.2021 do godziny 20:00. Możecie napisać maila: meddieta.rejestracja@gmail.com, kontakt@meddietabydgoszcz.pl poprzez wiadomość na Instagramie lub telefonicznie: 666 679 789
 5. Uczestnik otrzymuje 2 jadłospisy, kolejne wysyłamy po 2 tygodniach. Dodatkowo w każdym tygodniu trwania warsztatów będziemy spotykać się za pośrednictwem MS TEAMS aby omówić postępy, odpowiedzieć na nurtujące Was pytania, wesprzeć w całym procesie.
 6. Oprócz jadłospisu, co tydzień uczestnicy warsztatów będą otrzymywać od nas materiały informacyjne dotyczące odchudzania, budowania prawidłowych nawyków żywieniowych.
 7. Każdy uczestnik może napisać do nas prywatną wiadomość zarówno na Instagramie jak i mailowo (meddieta.rejestracja@gmail.com) w razie jakichkolwiek pytań.
 8. Po ukończeniu wyzwania uczestnikowi przysługuje możliwość skorzystania ze zniżki na pierwszą indywidualną konsultację w gabinecie MED-DIETA zarówno stacjonarnie jak i online ze zniżką 15%, którą poprowadzi Natalia lub Agata.