Właśnie minął rok współpracy z bydgoskim cateringiem FoodieBox Kuchnie Świata.

W ofercie firmy znajdziecie przepisy naszego autorstwa. Dbamy również o odpowiednią kompozycję posiłków oraz o to, żeby zaproponowane jadłospisy miały odpowiednią kaloryczność i rozkład makroskładników.
W ofercie znajdziecie:
Healthy day package, czyli podstawową propozycję dla osób, które nie mają wykluczeń żywieniowych, ale chcą żywić się w zdrowy sposób.
No Fish package dla osób, które nie spożywają ryb, ale jedzą mięso oraz nabiał.
Wege package przeznaczona dla osób na diecie bezmięsnej, ale spożywających inne produkty zwierzęce i odzwierzęce-  ryby, jaja i nabiał.
Sport package dla aktywnych fizycznie, którzy potrzebują zwiększonej ilości białka.
Dieta slim, tutaj posiłki są ułożone tak żeby miały niski indeks glikemiczny.
Low carb – sprawdzi się idealnie u osób, które chcą zredukować ilość węglowodanów w swojej diecie. Będzie też dobrym sposobem żywienia dla osób z insulinoopornością.

Co wyróżnia catering Foodiebox Kuchnie Świata?

Wszystkie posiłki są wykonane z produktów najwyższej jakości od lokalnych dostawców. Receptury potraw są dopracowane i przygotowane przez profesjonalnych kucharzy. Catering dodatkowo wyróżnia to, że oferowane są potrawy z kuchni świata. Spożywając posiłek, możesz na chwilę przenieść się w kraje azjatyckie, czy do słonecznej Hiszpanii. Na niektórych pudełkach znajdziecie również ciekawostki żywieniowe dotyczące danego składnika użytego w przepisie lub aspekt historyczny danej potrawy. Wybierając rodzaj diety, czas trwania można również dopasować, czy chce się śniadanie na słodko, czy na słono– jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie!

W ramach naszej współpracy możecie wykorzystać 8% zniżki na catering na hasło MEDDIETA.