Po długim oczekiwaniu w końcu nadeszły… wakacje! Czas błogiego lenistwa, długich ciepłych wieczorów oraz przede wszystkim wyjazdów. Nie ma co ukrywać, na urlopie odpoczywamy i pozwalamy sobie na trochę więcej, jeśli chodzi o jedzenie. Próbowanie lokalnych przysmaków, wyjazd all-inclusive, częste wizyty w restauracji- jak z urlopu wrócić z pięknymi wspomnieniami, a nie z dodatkowymi kilogramami na wadze?

„Wakacyjne pogotowie dietetyczne” to akcja, w której będziemy poruszać różne kwestie związane z odżywianiem w wakacje m.in. co jeść podczas upałów, jak komponować posiłki latem oraz podzielimy się sprawdzonymi przepisami na orzeźwiające napoje. Akcje prowadzimy na naszym Instagramie, ale będą też pojawiać się tematyczne artykuły na blogu, więc bądźcie czujni!

Dodatkowo przez całe wakacje zapraszamy Was na DARMOWĄ ANALIZĘ SKŁADU CIAŁA, którą wykona Agata lub Natalia (prosimy o wcześniejsze zapisy – nr kontaktowy 666 679 789) – będzie to okazja do rozmowy, krótkiej porady dietetycznej. Każda osoba, która zapisze się na darmową analizę składu ciała, otrzyma dodatkowo zniżkę na konsultację dietetyczną. 

W ramach akcji stworzyłyśmy również mini e-book’a „Jak jeść latem”, w którym znajdziecie cenne wskazówki, którymi warto się kierować, jedząc poza domem. Wakacje są po to, żeby odpoczywać i cieszyć się z pięknej pogody w towarzystwie pysznego jedzenia i tego też Wam życzymy! Aby otrzymać darmowego e-book’a wystarczy zapisać się na nasz newsletter, formularz znajduje się na dole strony.

Mamy nadzieję, że nasze „wakacyjne pogotowie dietetyczne” przypadnie Wam do gustu i do zobaczenia w gabinecie.