METAMORFOZA NASZEJ PACJENTKI – KONSULTACJA ONLINE

Pani Emilia zgłosiła się na konsultację online na początku kwietnia 2021 roku. Celem wizyty była poprawa zdrowia. W wywiadzie przeprowadzonym podczas konsultacji online dowiedziałyśmy się, że pani Emilia ma osteoporozę, Hashimoto oraz insulinooporoność. Dodatkowo z objawów występowało chroniczne zmęczenie, problemy z układem pokarmowym. Ułożony został plan żywieniowy dostosowany pod jednostki chorobowe oraz preferencje smakowe pacjentki, zalecona została również suplementacja.

Konsultacje online nie były przeszkodą żeby pani Emilia uzyskała redukcję 10 kilogramów oraz poprawiła swoje samopoczucie.

 

Pani Emilia podzieliła się również z nami swoją opinią dotyczącą całego procesu redukcji masy ciała.

Moja przygoda z MED-DIETA rozpoczęła się jakoś na początku kwietnia. Rozpoznano u mnie wtedy Hashimoto, insulinooporność i guzek nadnerczy, moja waga wynosiła 71 kg. Po wysłaniu wyników badań miałam konsultacje on-line. Plan odżywiania był przygotowany pod to, co lubię jeść. Oczywiście wprowadzono zmiany, więcej warzyw i ryb. Wyeliminowany został glutenu i ograniczony do minimum cukier.
Pani Justyna wprowadziła również dobrana indywidualnie suplementację. Dziś po 9 miesiącach moja waga to 61 kg. Czuje się lepiej. Mimo że czasem bywało trudno, to dziewczyny potrafiły pomoc i wyciągnąć z opresji oraz doradzić. Oczywiście w dalszym ciągu będę kontynuować współpracę. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi MED-DIETA.
Serdecznie gratulujemy wytrwałości!
Poniżej niesamowite zmiany naszych podopiecznych: