4 URODZINY GABINETU MED-DIETA

Dziś jest wyjątkowy dzień, obchodzimy 4 urodziny. Przez te cztery lata pomogłyśmy bardzo wielu osobom. Współpracujemy z pacjentami, którzy chcą tylko zweryfikować swoje dotychczasowe odżywianie, ale również z takimi, którzy są obarczeni wieloma jednostkami chorobowymi. Nasza praca jest naszą pasją, stale podnosimy swoje kwalifikacje, żeby móc jak najlepiej pomóc naszym podopiecznym.
W tym miejscu przeczytasz opinie zadowolonych pacjentów. Na blogu opisałyśmy również kilka metamorfoz:

Z tej wspaniałej okazji przygotowałyśmy kilka promocji:

  • Do 5 stycznia można skorzystać z 20% zniżki na pierwszą konsultację z planem żywieniowym (promocja dla nowych pacjentów). Cena pierwszej konsultacji bez promocji- 250 zł. 
  • Do 5 stycznia 40% zniżką objęty jest również nasz pakiet redukcja (współpraca dwumiesięczna). Cena pakietu bez promocji- 400 zł.
  • Przez cały styczeń wszystkie nasze e-booki kupisz 40% taniej. Jest to ostatnia szansa na zakup gotowych jadłospisów, ponieważ pod koniec stycznia nie będą już dostępne w sprzedaży. 

Gotowe jadłospisy są idealne dla osób, które nie są jeszcze gotowe na indywidualną współpracę, ale chcą zmienić swój styl odżywiania i dodatkowo również zredukować kilka kilogramów. Największą popularnością cieszy się dieta przy niskim indeksie glikemicznym jest to 7dniowy jadłospis, który zawiera 28 przepisów, każdy dzień to propozycja nowych posiłków. Ten gotowy jadłospis jest idealną propozycją dla osób z insulinoopornością, ale tak naprawdę sprawdzi się u każdego.  

W celu umówienia się na konsultację dietetyczną zadzwoń pod numer 666 679 789 lub napisz na adres kontakt@meddietabydgoszcz.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Justyna, Natalia, Agata