Na pierwszą konsultację dietetyczną prosimy o dostarczenie aktualnych badań laboratoryjnych. Mamy możliwość wystawienia skierowania papierowego do laboratorium Synevo. Pacjenci z Bydgoszczy i okolic mogą zgłosić się do wybranego punktu Synevo w Bydgoszczy. W przypadku osób zgłaszających się na konsultację online możemy przesłać skierowanie pocztą. Pacjent udaje się do wybranego przez nas punktu laboratorium w danym mieście.
Pakiet 22 badań z krwi kosztuje 285 zł, w przypadku wysłania skierowania pocztą należy doliczyć opłatę za list.

Ostatnio udało nam się nawiązać współpracę, która jeszcze bardziej ułatwia wykonanie badań zwłaszcza osobom spoza Bydgoszczy. Możemy wystawić skierowanie elektroniczne na większość badań laboratoryjnych. Po otrzymaniu danych pacjenta my wystawiamy zlecenie. Pacjent otrzymuje w SMS-ie przekierowanie do strony internetowej www.badania.pl. Tam wybiera dogodny dla siebie punkt Vitalabo lub Diagnostyki i również sam opłaca badania według stawki danego laboratorium.
W SMS-sie otrzymuje 10% zniżki i z dodatkowym kodem od nas kolejne 10% zniżki. Następnie SMS-em przychodzi kolejny kod, który jest właściwym skierowaniem i należy go pokazać w wybranym punkcie (wygląda to tak samo, jak e-recepta). W laboratorium nie trzeba się już rejestrować, a wyniki otrzymuje się elektronicznie.